Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • szpital_dziś

Zakaz odwiedzin w szpitalu zniesiony

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Chełmży zdecydowała się znieść zakaz odwiedzin u pacjentów. Wprowadzone zasady nie dotyczą jednak oddziału położniczego i porodów rodzinnych.

Ze względu na stabilną sytuację pandemiczną, dyrekcja szpitala postanowiła złagodzić przepisy zabraniające odwiedzin u pacjentów przebywających w placówce.

Z komunikatu opublikowanego na stronie internetowej szpitala, wynika że pacjentów można odwiedzać codziennie w godzinach od 16:00 do 18:00. Jednorazowo u jednego pacjenta może przebywać jedna osoba odwiedzająca – członek najbliższej rodziny. Aby wejść na oddział gość musi okazać dyżurującej pielęgniarce certyfikat potwierdzający przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19.

Dyrekcja szpitala zastrzega, że w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, lekarz dyżurny może zmienić zasady odwiedzin na oddziale.

Złagodzenie zakazu odwiedzin nie dotyczy oddziału położniczego i porodów rodzinnych – tam ciągle obowiązują dotychczasowe zasady.

drukuj (Zakaz odwiedzin w szpitalu zniesiony)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.