Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

„Browinki” na XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Dorobku Twórczego Seniorów

6 października 2019 r. zespół „Browinki” uczestniczył w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Dorobku Twórczego Seniorów w Wąbrzeskim Domu Kultury. Występy zespołu „Browinki” zdobyły wielkie uznanie organizatorów jak i publiczności. Zaprezentowane zostały dwie piosenki pt. „Zabierz mnie stąd” oraz „Góralska zabawa”, za które zespół otrzymał puchar oraz dyplom. W trakcie imprezy mieszkańcy DPS w Browinie mogli również uczestniczyć w śpiewaniu piosenek wykonywanych przez inne zespoły muzyczne.

Celem imprezy była aktywizacja amatorskiego scenicznego ruchu artystycznego seniorów, realizacja możliwości twórczych poprzez udział w różnorodnych prezentacjach scenicznych, możliwość konfrontacji twórczości, wymiana doświadczeń i dokonań artystycznych oraz integracja środowisk twórczych seniorów.

drukuj („Browinki” na XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Dorobku Twórczego Seniorów)

  • XXII Ogólnopolski Przegląd Dorobku Twórczego Seniorów (1)
  • XXII Ogólnopolski Przegląd Dorobku Twórczego Seniorów (2)
  • XXII Ogólnopolski Przegląd Dorobku Twórczego Seniorów (3)
  • XXII Ogólnopolski Przegląd Dorobku Twórczego Seniorów (4)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.