Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-02-17-gronowo-1

Nowy cykl w ZS, CKU W Gronowie

Eksperci z firmy Green Eco Poland sp. z o.o. zainaugurowali nowy cykl w spotkań w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie. Pierwsze spotkanie zorganizowano w czwartek 16 lutego.

Pierwsza prelekcja nawiązywała do hasła "Mniej nawozu – więcej plonów. Jak to zrobić?". Wykład poprowadził dr Waldemar Wojciechowski kierownik laboratorium LABCENTER Life Agro Biotechnology, ściśle współpracującego z firmą Green Eco Poland przy tworzeniu nowych produktów i realizacji projektów badawczych.

Dzięki interesującemu spotkaniu uczniowie kształcący się w zawodach związanych z rolnictwem dowiedzieli się, że realizacja hasła przewodniego jest jak najbardziej możliwa! Właśnie dzięki produktom opartym na substancjach organicznych uzyskanie wyższych plonów przy mniejszym dawkowani nawozów jest realne. Uczniów ZS, CKU tematyka ECOproduktów zainteresowała do tego stopnia, że sesja pytań i odpowiedzi przeciągnęła się znacząco.

Młodzież mogła także zapoznać z bogatym portfolio firmy dzięki prezentacji dyrektora ds. organizacji procesów sprzedaży Pana Jacka Ostrowskiego.

fot. ZS, CKU w Gronowie

drukuj (Nowy cykl w ZS, CKU W Gronowie)

  • autor: Michał Rycharski

Galeria zdjęć

  • 2023-02-17-gronowo-2
  • 2023-02-17-gronowo-3
  • 2023-02-17-gronowo-1

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.