Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • budynek starostwa

Rusza powiatowy konkurs na wykonanie statuetki

Starostwo Powiatowe w Toruniu zaprasza do udziału w kolejnym powiatowym konkursie.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu i wykonaniu statuetki pn. „Nagroda Starosty Toruńskiego im. Adama Schedlin-Czarlińskiego”, która będzie wręczana jako nagroda uczestnikom konkursów, osobom, instytucjom, organizacjom pozarządowym, firmom, które osiągnęły sukcesy w kulturze, edukacji, nauce, sporcie, gospodarce lub w zakresie aktywności społecznej i swoją działalnością wniosły szczególny wkład w promocję powiatu toruńskiego ziemskiego w kraju lub za granicą.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu statuetki, która dzięki swojemu oryginalnemu charakterowi oraz wysokim walorom artystycznym będzie rozpoznawalnym znakiem powiatu toruńskiego ziemskiego. Statuetka swoją formą powinna nawiązywać do charakterystycznych miejsc, wydarzeń lub aktywności osób związanych z powiatem toruńskim ziemskim. Patronem statuetki będzie pierwszy polski starosta toruński Adam Schedlin-Czarliński, patriota, działacz niepodległościowy i społeczny.

Na prace czekamy do 25 października 2021 r. do godz. 15.30.

Zajrzyjcie do Regulaminu a tymczasem życzymy kreatywnych pomysłów.

drukuj (Rusza powiatowy konkurs na wykonanie statuetki)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.