Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Udział powiatu toruńskiego w akcji Narodowe Czytanie doceniony przez Parę Prezydencką

Dzisiaj do Starostwa Powiatowego w Toruniu dotarły podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział we wspólnym Narodowym Czytaniu "Balladyny" Juliusza Słowackiego oraz egzemplarz książki wraz z dedykacją. Podziękowania przekazujemy wszystkim mieszkańcom powiatu toruńskiego zaangażowanym w tegoroczną akcję.  

Przypomnijmy, że akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W tym roku do akcji włączyło się też Starostwo Powiatowe w Toruniu, zachęcając mieszkańców powiatu toruńskiego do nadsyłania nagranych fragmentów "Balladyny" Juliusza Słowackiego.

Liczba zgłoszeń do udziału w akcji "Narodowe Czytanie poprzez nagrywanie" zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ponad 70 filmów. Bardzo się z tego cieszymy. Niemniej jednak tak duża liczba zgłoszeń przyniosła ogrom pracy, jaką należy wykonać, aby przygotować materiał filmowy. Dlatego podjęliśmy decyzję o zamieszczaniu materiału w kilku etapach.
Pierwszy film ukazał się 5 września - w dniu Narodowego Czytania.
Następne filmy zamieszczane są cyklicznie, proszę śledzić naszą stronę internetową i Facebooka. Wszystkie filmy uczestników akcji zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej.

Nagrania, które ukazały się do tej pory dostępne są tutaj i tutaj.

Miłego oglądania.

drukuj (Udział powiatu toruńskiego w akcji Narodowe Czytanie doceniony przez Parę Prezydencką)

  • IMG_9749-2
  • IMG_9752-2
  • IMG_9754-2
  • IMG_9755-2

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.