Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Pożegnanie po latach

Dzisiaj (25 września) Starosta Toruński Marek Olszewski w imieniu Zarządu Powiatu Toruńskiego złożył podziękowania za wieloletnią pracę odchodzącej na emeryturę Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmży pani Urszuli Meszyńskiej.


- Chwile takie jak ta są zwykle okazją do bilansów i podsumowań. Chciałbym, by wspominając swoją karierę pamiętała Pani oprócz trudności i sukcesów, chwil radosnych i smutnych, również wszystkie nowatorskie programy, ciekawe projekty i wyjątkowe wydarzenia, które dzięki staraniom Pani i prowadzonego przez Panią zespołu, udało się wcielić w życie. Pani sumienna i obowiązkowa praca wkładana co dzień w realizację różnorodnych zadań Biblioteki, może być wzorem dla innych pracowników, jak należy rozumieć służbę publiczną. Każdy z nas może brać przykład ze skrupulatności z jaką dbała Pani o czytelników oraz pracowników Biblioteki i zaangażowania w załatwianie najtrudniejszych nawet spraw. Dziękując za współpracę chcę zapewnić, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem. - powiedział Starosta Toruński Marek Olszewski wręczając pani dyrektor okolicznościowy list i pamiątkowy upominek.

drukuj (Pożegnanie po latach)

  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (3)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (4)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (14)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (16)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (23)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (28)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (31)
  • 2020-09-25 Przejście na emeryturę Dyrektor Meszyńskiej (38)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.