Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

W Zespole Szkół w Chełmży powstają nowe pracownie

„Wykonanie pracowni krawieckiej, pracowni cukiernictwa oraz montera robót zabudowy i robót wykończeniowych dla Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży”, to nazwa jednego z projektów realizowanych obecnie przez Powiat Toruński. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w obrębie Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W jego ramach od października 2018 roku trwa dobudowa nowej części do budynku szkoły, w której zlokalizowane będą cztery zupełnie nowe specjalistyczne pracownie do kształcenia cukierników (dwie odrębne pracownie), krawców oraz monterów zabudowy i robót wykończeniowych. W ramach projektu cała szkoła otrzyma również nową kotłownię gazową. Budynek zostanie wyposażony w windę. Po zakończeniu prac budowlanych zakupione zostanie specjalistyczne wyposażenie tychże pracowni służące do praktycznej nauki zawodu. Roboty zaplanowano zakończyć 30 lipca 2019 r. Całkowita wartość inwestycji to 2 583 000 zł, zaś wartość pozyskanego dofinansowania unijnego to 1 730 599,58 zł.

 

drukuj (W Zespole Szkół w Chełmży powstają nowe pracownie)

  • -
  • Wizualizacja
  • Budowa stan obecny
  • Budowa
  • wizualizacja budynku ZS im. UE z nowym segmentem
  • wizualizacja nowej części ZS im. UE
  • wizualizacja wejścia do nowej części szkoły

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.