Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • uczestnicy spotkania

Oni już wiedzą!

Zakończyły się konsultacje organizacji pozarządowych z przewodniczącą Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego panią Barbarą Mońko-Juraszek w zakresie prawidłowego wypełniania oferty. Na zaproszenie, do udziału w spotkaniu, odpowiedziało 3 społeczników, którzy w poniedziałkowy poranek stawili się w siedzibie Fundacji „Trybik” w Lubiczu Dolnym. 

Podczas prawie trzygodzinnego spotkania uczestnicy m.in. podnieśli swoje umiejętności w pisaniu ofert, nauczyli się precyzować planowane do osiągniecia rezultaty oraz sposoby ich monitorowania, jak również poznali zasady jasnego i syntetycznego opisywania zadań. 

„Szkolenie w przyjacielskiej atmosferze stworzyło możliwość uzupełnienia braków w wiedzy i przyjęcie bardzo życiowych i praktycznych porad od Pani Basi. Bezpośrednia interakcja z tak doświadczoną osobą i ekspertką w dziedzinie działalności organizacji pozarządowych i wolontariatu jest nie do wycenienia formą szkolenia i jest po prostu bezcenna” – tak wrażeniami bezpośrednio po szkoleniu podzielił się z nami pan Andrzej Dachtera - prezes Stowarzyszenia Miłośników Pszczelarstwa. 

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać wzorcowo napisanych ofert!

Dziękujemy Pani Barbarze Mońko-Juraszek za gościnność, poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę, która z pewnością zostanie wykorzystana przez organizacje pozarządowe.

drukuj (Oni już wiedzą!)

  • autor: Joanna Rybitwa
  • Uczestnicy spotkania podczas konsultacji
  • Pani Barbara Mońko-Juraszek - prowadząca spotkanie
  • Wzór oferty składanej w ramach otwartych konkursach ofert

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.