Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • ręce na klawiaturze laptopa
  • autor: www.freepik.com

Członkowie komisji pilnie poszukiwani! – czekamy na zgłoszenia od organizacji pozarządowych

W związku z trwającym naborem ofert w otwartych konkursach ofert na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe w 2024 r. Starosta Toruński zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (lub osoby wskazane przez te organizacje) do pracy w komisjach konkursowych w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
 
Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 31 stycznia 2024 r. na formularzu zgłoszeniowym – druk dokumentu do pobrania poniżej. Formularze (skan dokumentu) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres j.rybitwa@powiattorunski.pl – decyduje data wpływu.

 

 

Zadaniem członków komisji jest ocena merytoryczna ofert konkursowych za pomocą kryteriów zawartych w ogłoszeniach konkursowych. Ocena ofert obywać się w sposób zdalny, za pomocą generatora ofert witkac.pl.


Członkowie komisji nie mogą być powiązani z organizacjami składającymi ofertę w danym konkursie w Starostwie Powiatowym w Toruniu, tj. nie mogą być ich członkami, wolontariuszami, pracownikami ani pozostawać w takich relacjach, które mogłyby wywoływać podejrzenie o stronniczość.


Dodatkowe informacje pod nr tel. 56 622 88 42.

 

drukuj (Członkowie komisji pilnie poszukiwani! – czekamy na zgłoszenia od organizacji pozarządowych)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.