Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo konkursu Społecznik Roku

Kto zostanie Społecznikiem Roku 2023?

Są i działają wśród nas. Angażują się w życie społeczne aktywizując mieszkańców do wspólnych akcji i przedsięwzięć. Wspierają najbardziej potrzebujących – dają im wsparcie i pomagają wierzyć w sens życia. W czynieniu dobra działają bezinteresownie. Są pracowici, odpowiedzialni, przyjaźni dla ludzi i aktywni. Tacy są społecznicy powiatu toruńskiego. Konkurs  „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego” ma na celu promowanie i docenienie ich działalności.

Do konkursu zgłosić można pełnoletnie osoby lub zespół osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu toruńskiego. O tytuł „Społecznika Roku” ponownie mogą ubiegać się osoby, które tytuł taki już otrzymały z zastrzeżeniem jednak, iż nie mogło to nastąpić w 5 ostatnich edycjach konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października br. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej. Kandydatów do konkursu zgłaszać mogą instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz pełnoletni mieszkańcy powiatu. Komisja konkursowa natomiast przy ocenie kandydatów zwróci szczególną uwagę na skuteczność podejmowanych działań, kreatywność, pomysłowość działań, jak również na współpracę i angażowanie innych osób.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda finansowa lub rzeczowa o wartości 1 500 zł. Uroczyste wręczenie odbędzie się podczas Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych.

drukuj (Kto zostanie Społecznikiem Roku 2023?)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.