Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo konkursu

Forum NGO niebawem – zatem poszukujemy najciekawszej inicjatywy społecznej!

Czy trudne doświadczenia mijającego roku uśpiły czy wyzwoliły energię do działania i kreowania pomysłów na nowe wydarzenia i ciekawe inicjatywy? Niebawem się o tym przekonamy! Po rocznej przerwie rusza nabór do konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę Społeczną”. Tę tradycyjnie wybiorą uczestnicy Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych w drodze tajnego głosowania.

Konkurs skierowany jest zarówno do stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich, ale również do grup nieformalnych np. rad sołeckich czy młodzieży z terenu powiatu toruńskiego, realizujących zadania na rzecz powiatu i jego mieszkańców.  

Do konkursu mogą stanąć inicjatywy zrealizowane przez grupy podczas całego okresu ich działalności. Osoby zaangażowane w ich realizację tych przedsięwzięć zaprezentują je podczas Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w grudniu br. 

Zwycięzca otrzyma bon zakupowy o wartości 1000 zł, który przeznaczy na urzeczywistnianie swoich celów statutowych lub dalszą działalność społeczną grupy. Ponadto przyznane zostaną 2 wyróżnienia o wartości 500 zł każde. Dla wszystkich grup prezentujących inicjatywy podczas forum przewidziano słodkie niespodzianki. 

Inicjatywę do konkursu można zgłosić do 15 listopada pod nr tel. 56 662 88 42. Pod tym numerem można uzyskać także szczegółowe informacje dotyczące konkursu. Zapraszamy do kontaktu.

drukuj (Forum NGO niebawem – zatem poszukujemy najciekawszej inicjatywy społecznej!)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.