Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Herb powiatu toruńskiego

Otwarty konkurs ofert - dokumenty niezbędne do podpisania umowy

Skoro zerkacie Państwo do tej zakładki, to zapewne reprezentujecie te organizacje, którym udało się pozyskać środki finansowe na wsparcie realizowanych działań. Zanim jednak rozpoczniecie ich realizację, konieczne jest podpisanie z nami umowy. Aby to uczynić należy złożyć zaktualizowaną wersję oferty, w której to m.in. trzeba wypełnić harmonogram działań wraz z określeniem planowanego terminu realizacji. Z uwagi na wprowadzony stan epidemii w Polsce, w tym z obowiązującym zakazem organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych prosimy o rozważenie czasowego wstrzymania się od składania niniejszego dokumentu. Jeżeli jednak zaplanowaliście Państwo takie zadania, które mogą być realizowane mimo obowiązujących przepisów i obostrzeń to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by złożyć zaktualizowaną ofertę, biorąc oczywiście pod uwagę fakt, iż wszystkie działania w harmonogramie są dostosowane do obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Należy pamiętać także, iż akceptując przyznaną kwotę dotacji, można zmienić zakres rzeczowy oferty, stosownie do otrzymanych środków, ale nie należy zwiększać procentowego udziału dotacji w ogólnej wartości zadania publicznego oraz nie należy zmniejszać procentowego udziału wkładu finansowego własnego (na który składają się środki finansowe własne i środki finansowe z innych źródeł).

Przed złożeniem dokumentów prosimy Państwa o kontakt pod numerem telefonu:

56 662 88 43 – w zakresie ofert z kultury, sztuki (…) oraz turystyki i krajoznawstwa,

56 662 88 47 – w zakresie ofert z upowszechniania kultury fizycznej,

56 662 88 60 – z zakresie ofert z edukacji ekologicznej.

 

Jednocześnie informujemy, że Zarząd Powiatu Toruńskiego na posiedzeniu w 25 marca br. dokonał zmian w umowie o realizację zadania publicznego. Prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją umowy.

drukuj (Otwarty konkurs ofert - dokumenty niezbędne do podpisania umowy)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.