Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • herb powiatu toruńskiego

Otwarty konkurs ofert 2020 – znamy wyniki!

Znane są już wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w 2020 roku przez organizacje pozarządowe.

W odpowiedzi na ogłoszony konkurs  organizacje złożyły  77 ofert, 8 z nich z uwagi na błędy formalne nie podlegało ocenie merytorycznej. Ostatecznie dofinansowanych zostanie 57 zadań.

Łącznie na dofinansowanie zadań w ramach otwartego konkursu ofert powiat toruński przeznaczył ponad 120 tys. zł. Corocznie najwięcej środków finansowych przeznacza się na zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej (63 800 zł) oraz edukacji ekologicznej (31 850 zł). W ramach konkursu wspierane są także zadania z zakresu kultury i sztuki (22 100zł) oraz turystyki i krajoznawstwa (6 000 zł).

Lista organizacji oraz zadań, które otrzymały dofinansowanie ze strony Powiatu znajduje się poniżej.

Poniżej zamieszczamy także wykaz ofert, które odrzucone zostały z przyczyn formalnych.

drukuj (Otwarty konkurs ofert 2020 – znamy wyniki!)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.