Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Wyróżnieni zawodnicy w 2019 roku

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków

Najliczniejszą grupą sportowców odbierającą corocznie - przyznawane przez Starostę Toruńskiego - wyróżnienia za osiągnięcia sportowe są karatecy i kajakarze. Czy w tym roku będzie podobnie?

W Starostwie Powiatowym trwa nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe dla najlepszych sportowców powiatu toruńskiego w 2019 roku. Do 10 lutego 2020 r. – decyduje data stempla pocztowego – przyjmowane są zgłoszenia zawodników. Kandydatami mogą być m.in. uczniowie reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujący kluby sportowe z naszego powiatu.  Wyróżnienia przyznawane będą również opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych wyników.

Kandydatów zgłaszać mogą zarówno dyrektorzy szkół, do których uczęszcza uczeń, stowarzyszenia sportowe oraz radni powiatowi i wójtowie gmin.

Regulamin oraz wzór wniosku do pobrania poniżej.

Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie przez zawodnika wyników sportowych np. dyplomy, zaświadczenia.

Wręczenie wyróżnień nastąpi na corocznej gali, która odbędzie się w czerwcu wraz z podsumowaniem powiatowego szkolnego roku sportowego 2019/2020.

drukuj (Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.