Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Powiatowe Forum NGO 2018

Powiatowe Forum NGO - już 12 grudnia!

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych a także przedstawicielki kół gospodyń wiejskich na Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych i Grup Nieformalnych.

Forum odbędzie się 12 grudnia 2019 r. - czwartek, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej w Hotelu "Przystanek Toruń", ul. Chłopickiego 4, Toruń.

Co w programie Forum?

Podczas Forum m.in. wręczymy nagrody w konkursie "Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2019". Uczestnicy Forum dokonają, w drodze tajnego głosowania, wyboru "Najciekawszej Inicjatywy Społecznej". Wcześniej w 5 - minutowych prezentacjach ich realizatorzy będą - w ciekawy sposób - próbowali przekonać uczestników spotkania, iż to właśnie ich inicjatywa zasługuje na miano tej najciekawszej. Zapewne, wzorem lat ubiegłych, prezentacje zgłoszonych inicjatyw będą bardzo ciekawe. Z pewnością nie zabraknie barwnych strojów, ciekawych prezentacji czy też scenek przedstawiających fragment zrealizowanego zadania. Do konkursu zgłosiło się 10 grup – zatem decyzja o przyznaniu nagrody nie będzie łatwa. Przypominamy, iż zwycięzca konkursu otrzyma bon zakupowy o wartości 1000 zł. Ponadto przyznane zostaną także 2 wyróżnienia o wartości 500 zł każde. Dla wszystkich grup prezentujących inicjatywy podczas forum przewidziano słodkie niespodzianki.

Kolejnym punkt programu poświęcony będzie sprawom dotyczącym prowadzenia księgowości w organizacji, w tym również w kołach gospodyń wiejskich. Temat "ABC księgowości w organizacji" omówiony zostanie przez przedstawiciela Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Organizacji Pozarządowych "Tłok". Stowarzyszenie to realizuje również wiele szkoleń dla organizacji pozarządowych. Wśród nich są też szkolenia dotyczące praktycznej nauki księgowości w organizacji, o których z pewnością również będzie mowa na Forum.

Oczywiście, zadbaliśmy także o to, by po solidnej dawce wiedzy mogli się Państwo chwilę zregenerować i zintegrować - około godziny 12:00 przewidujemy przerwę obiadową.

Mamy nadzieję, iż ten grudniowy czwartek zechcą Państwo spędzić razem z nami:)

Serdecznie zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 56 662 88 42.

Dla uczestników spotkania przy hotelu znajduje się bezpłatny parking.

drukuj (Powiatowe Forum NGO - już 12 grudnia!)

Hotel "Przystanek Toruń", ul. Chłopickiego 4, Toruń

[obiekt mapy]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.