Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Program 20. Forum NGO

XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zapraszamy na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.

Jak informują organizatorzy, wspólne działania rozpoczną się od spotkania w przestrzeni otwartej na dobre dyskusje. Uczestnicy spotkania nawiążą kontakty, wymienią się doświadczeniami i wypracują konkretne rozwiązania poruszanych problemów, korzystając z metody Open Space.

„Twoje działanie ma znaczenie!” – to hasło przewodnie tegorocznego Forum. Nawet najdrobniejsze działania podejmowane w  słusznej sprawie mają wpływ na istotne zmiany, także w skali globalnej. Przykładem takiej sytuacji jest przybierający na sile kryzys klimatyczny, który dotyczy nas wszystkich, bez wyjątku. W trakcie Forum uczestnicy porozmawiają o tym, co każdy z nas może zrobić, by go powstrzymać.

Organizatorzy, formułując program tegorocznego Forum, odpowiadają na potrzeby sygnalizowane w trakcie konsultacji z organizacjami. Do udziału w spotkaniu zaprosili najlepszych specjalistów -praktyków. Omówione zostaną tematy z zakresu pozyskiwania funduszy na działalność, dostępu do informacji publicznej, zasad tworzenia dobrego, przyjaznego obywatelom prawa, a także o tym, jak skutecznie prezentować działania w internecie.

Rozmowy toczyć się będą także w kuluarach – przy filiżance ekologicznej kawy i smacznym wegańskim jedzeniu. A po owocnych dyskusjach na uczestników spotkania czeka zaproszenie do kina (FORUM MOVIE) albo spacer po Toruniu z przewodnikiem.

Rejestracja na specjalnie zbudowanej na potrzeby Forum stronie internetowej forum-ngo.pl

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.