Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Społecznik Roku 2017
      [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

Społecznik Roku poszukiwany!

Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych: aktywnie organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się, wspiera lokalną społeczność, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do trzeciej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku Powiatu Toruńskiego” !

Do konkursu zgłosić można pełnoletnie osoby lub zespół osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu.

Komisja konkursowa porównując kandydatury zwróci szczególną uwagę na skuteczność podejmowanych działań, kreatywność i pomysłowość działań, ale także na współpracę i umiejętność zaangażowania innych osób.

Termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych upływa 15 listopada. Regulamin i druk formularza do pobrania poniżej.

Kandydatów do Konkursu zgłaszać mogą nie tylko instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, ale także osoby prywatne. Na laureata konkursu czeka statuetka oraz nagroda rzeczowa. W ubiegłym roku zaszczytny  tytuł otrzymała Stanisława Stasieczek z Zelgna, gm. Chełmża, a wyróżnienie trafiło do rąk Marii Kucharzewskiej z Głuchowa, w tej samej gminie.

Czyja praca w tym roku zasłużyła na szczególne słowa uznania? Czekamy na zgłoszenia!

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych.

drukuj (Społecznik Roku poszukiwany!)

    [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.