Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 73838

Powiatowe stypendia przyznane!

Uwaga, stypendia z Powiatowego Funduszu Stypendialnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2022/2023 zostały przyznane.

W środę, 17 sierpnia, Zarząd Powiatu Toruńskiego podjął uchwałę Nr 612/2022 w sprawie ustalenia listy uczniów, którzy otrzymają stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w okresie od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r. oraz określenia wysokości miesięcznego stypendium na ucznia. Załącznikiem do uchwały jest lista stypendystów – link do uchwały TUTAJ. Indywidualne informacje do każdego stypendysty zostaną przesłane do końca sierpnia. W tym roku złożono 236 wniosków. 30 wniosków nie spełniało kryteriów. Stypendia przyznano dla 206 uczniów. Gratulujemy!

 

drukuj (Powiatowe stypendia przyznane!)

  • autor: Brygida Bogdanowicz-Kopeć

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.