Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zostaw 1% w powiecie toruńskim!
2020.01.21
Zostaw  1% w powiecie toruńskim!

Zachęcamy Państwa do wsparcia organizacji z naszego Powiatu. Poniżej przekazujemy dostęp do bezpłatnego programu rozliczeniowego PIT - PITax.pl Łatwe podatki - który ułatwi przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pozarządowych z powiatu toruńskiego.

Uroczyste obchody powrotu do Wolnej Polski
2020.01.20
Uroczyste obchody powrotu do Wolnej Polski

W sobotę, 18 tycznia w Złotorii odbyły się uroczystości nawiązujące do obchodów 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski. Pod kościołem św. Wojciecha odsłonięta została pamiątkowa tablica, pod którą przybyli goście, a wraz z nimi Starosta Toruński Marek Olszewski złożyli wiązanki kwiatów.

Jubileuszowa wystawa gołębi rasowych
2020.01.20
Jubileuszowa wystawa gołębi rasowych w Chełmży

Chełmżyński Klub Hodowców Gołębi Rasowych pragnie zaprosić wszystkich na zwiedzanie XX Jubileuszowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, która odbędzie się 8-9 lutego 2020 roku w Chełmży.

Wernisaż wystawy Kolekcja Skłudzewska
2020.01.17
Wernisaż wystawy Kolekcja Skłudzewska

Wczoraj, w Galerii Forum w siedzibie Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu miał miejsce wernisaż wystawy Kolekcja Skłudzewska, 30-lecie Fundacji Piękniejszego Świata :) Z upominkiem, gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów, organizatorów odwiedził Starosta Toruński Marek Olszewski.

XIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego
2020.01.17
XIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego

W czwartek, 23 stycznia 2020 r. odbędzie się pierwsza w tym roku a XIII w tej kadencji Sesja Rady Powiatu Toruńskiego. W porządku obrad zaplanowano m.in. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Toruńskiego na rok 2020...

Uroczysta sesja Rady Miasta Torunia
2020.01.17
Uroczysta sesja Rady Miasta Torunia

Wczoraj, w Ratuszu Staromiejskim odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Torunia otwierająca obchody 100-lecia powrotu Torunia do wolnej Polski. Na sesji gościł Starosta Toruński Marek Olszewski.

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków
2020.01.15
Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków

W Starostwie Powiatowym trwa nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Termin zgłoszeń upływa 10 lutego br. - decyduje data stempla pocztowego.

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
2020.01.15
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Chełmża 2020

14 stycznia 2020 r. w Chełmży odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Propozycja Muzeum Etnograficznego na ferie
2020.01.15
Propozyzja Muzeum Etnograficznego na ferie

Muzeum Etnograficzne w Toruniu przygotowało specjalną ofertę na ferie. Bajeczne czwartki, Kociołek ze sztuką, gry i zabawy...

Obchody 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski w Złotorii
2020.01.15
Obchody 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski w Złotorii

W najbliższą sobotę, 18 stycznia w Złotorii odbędą się uroczystości nawiązujące do obchodów 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski. Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Toruński Marek Olszewski.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.