Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
2020.02.17
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców- Igrzyska Dzieci, Osówka 2020

14 lutego 2020 r. w Osówce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

"Projekt z ZUS"
2020.02.14
"Projekt z ZUS"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w „Projekcie ZUS”. Celem Projektu jest uświadomienie młodym ludziom jaką rolę w życiu każdego człowieka pełnią ubezpieczenia społeczne.

Bezpłatna mammografia
2020.02.14
Bezpłatna mammografia

Wraz z nastaniem 2020 roku LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Trwa rekrutacja do projektu z PFRON
2020.02.12
Trwa rekrutacja do projektu z PFRON

Trwa rekrutacja do projektu realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pn. "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy".

Walentynki z PTTK
2020.02.11
Walentynki z PTTK

Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza 15 lutego na „19 Walentynki Chełmińskie” oraz 16 lutego na "X Walentynkowy Rajd Rowerowy”.

100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film
2020.02.11
100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film

Na stronach toruńskich Nowości możemy obejrzeć kolejny odcinek z cyklu "100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski". Artur Dobiegała zabiera nas w podróż w czasie i prowadzi po znanych nam ścieżkach, odsłaniając związane z nimi fakty oraz tajemnice odzyskania niepodległości.

Ostrzeżenie meteorologiczne
2020.02.10
Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 75 km/h z południowego zachodu i zachodu.

Poznaj powiat wędrując z PTTK
2020.02.05
Poznaj powiat wędrując z PTTK

Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza w sobotę 8 lutego 2020 r. do udziału w wycieczce w ramach popularnego cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”. Na trasie tym razem Raciniewo, Siemoń, Słomowo, Bierzgłowo i Łubianka.

Uwaga - będzie ślisko!
2020.02.04
Uwaga - będzie ślisko!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał na nadchodzące godziny ostrzeżenie przed oblodzeniem. Po dzisiejszych deszczach temperatura mokra nawierzchnia dróg i chodników będzie zamarzać.

W samorządowym gronie o ZIT
2020.02.03
W samorządowym gronie o ZIT

Starosta Toruński Marek Olszewski zainicjował cykl spotkań samorządowców, mających na celu wypracowanie zasad współdziałania w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych przed nowym rozdaniem środków. 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.