Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt Igrzyska Dzieci, Zławieś Wielka/Górsk 2019
2019.12.04
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt Igrzyska Dzieci, Zławieś Wielka/Górsk  2019

4 grudnia 2019 r. w Złejwsi Wielkiej i Górsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt, ID.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chełmży doczeka się windy
2019.12.04
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chełmży doczeka się windy

29 listopada powiat toruński złożył wniosek o dofinansowanie z PFRON prac dostosowujących budynek, w którym mieści się poradnia oraz PUP dla Powiatu Toruńskiego, do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

"Wędrówki rodzinne z PTTK" i 44. "Rajd Barbórkowy im. Czesława Szatko"
2019.12.03
Wędrówki rodzinne z PTTK i 44 Rajd Barbórkowy im. Czesława Szatko

Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza 7 grudnia do udziału w kolejnej wycieczce krajoznawczo-pieszej w ramach popularnego cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK” oraz na 44. "Rajd Barbórkowy im. Czesława Szatko".

Ostrzeżenie o marznącym deszczu
2019.12.03
Ostrzeżenie o marznącym deszczu

Uwaga! IMiGW prognozuje miejscowe wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 20:00 do 4:00 rano.

Ostrzeżenie meteorologiczne
2019.12.02
Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem. Dzisiaj od godziny 18:00 do 6:00 rano istnieje prawdopodobieństwo zamarzania nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu lub śniegu.

Narada Techniczno-Gospodarcza
2019.12.02
Narada Techniczno-Gospodarcza

26 listopada 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu odbyła się narada techniczno-gospodarcza dotycząca opracowania Uproszczonego Planu Urządzania Lasu.

Konkurs "Mieszkam w ciekawym miejscu..." rozstrzygnięty!
2019.11.29
Konkurs "Mieszkam w ciekawym miejscu..." rozstrzygnięty!

29 listopada do Starostwa po raz jedenasty już przyjechało jury, złożone z emerytowanych profesorów ASP UMK: Bogumiły Rouby, Lecha Kubiaka i Lecha Wolskiego. Wybór prac zasługujących na nagrodę nie był łatwy.

XI Sesja Rady Powiatu Toruńskiego
2019.11.29
XI Sesja Rady Powiatu Toruńskiego

W południe 28 listopada 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Toruńskiego. Radni zapoznali się z informacją na temat przygotowania do zimowego utrzymania dróg oraz uchwalili program współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Powiatowe Forum NGO - już 12 grudnia!
2019.11.29
Powiatowe Forun NGO - już 12 grudnia!

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych a także przedstawicielki kół gospodyń wiejskich na Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych i Grup Nieformalnych.

Nieodpłatna pomoc prawna w powiecie
2019.11.29
Wyniki konkursu na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na powierzenie organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Toruńskim na rok 2020.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.