Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Uroczyste obchody powrotu do Wolnej Polski
2020.01.20
Uroczyste obchody powrotu do Wolnej Polski

W sobotę, 18 tycznia w Złotorii odbyły się uroczystości nawiązujące do obchodów 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski. Pod kościołem św. Wojciecha odsłonięta została pamiątkowa tablica, pod którą przybyli goście, a wraz z nimi Starosta Toruński Marek Olszewski złożyli wiązanki kwiatów.

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków
2020.01.15
Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków

W Starostwie Powiatowym trwa nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Termin zgłoszeń upływa 10 lutego br. - decyduje data stempla pocztowego.

Otwarty konkurs ofert dla NGO 2020 - rozpoczęliśmy nabór wniosków!
2020.01.08
Otwarty konkurs ofert dla NGO 2020  - rozpoczęliśmy nabór wniosków!

Trwa nabór wniosków w ramach otwartego konkursu ofert. Termin składania ofert mija 5 lutego 2020 r. - decyduje data stempla pocztowego. Uwaga! Obowiązują NOWE wzory oferty, umowy i sprawozdania.

Przy okienku bez kolejki
2019.12.12
Przy okienku bez kolejki

9 lipca w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu wystartował biletomat oraz system elektronicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Wraz z wprowadzeniem usprawnień skończyły się czasy wielogodzinnego stania w kolejce w Wydziale Komunikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.