Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Fundusz Dróg Samorządowych w powiecie toruńskim
2020.07.03
Fundusz Dróg Samorządowych w Powiecie Toruńskim

Ustawa z października 2018 r. o Funduszu Dróg Samorządowych powołała do życia nowy mechanizm wsparcia dla samorządów dbających o drogi lokalne. Zapraszamy na film!

Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej
2020.07.03
Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej

Społeczna Straż Rybacka działająca na terenie Powiatu Toruńskiego wzbogaciła się o nowy sprzęt. Wszystko za sprawą Zarządu Powiatu, który zadecydował o doposażeniu Straży w silnik wraz z akumulatorem do łodzi patrolowej.

Obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Toruniu od 1 czerwca 2020 r.
2020.05.28
Obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Toruniu od dnia 1 czerwca 2020 r.

Od 1 czerwca przywracamy bezpośrednią obsługę klientów. Uruchomiona zostanie również internetowa rezerwacja kolejki do Wydziału Komunikacji.

Koronawirus - od 30.05 IV etap znoszenia ograniczeń!
2020.03.17
Koronawirus - obowiązek noszenia maseczek

W kraju, w Europie, na świecie trwa epidemia koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Tu podajemy bieżące informacje i wytyczne dotyczące funkcjonowania w nowych realiach społecznych i gospodarczych.

Przy okienku bez kolejki
2019.12.12
Przy okienku bez kolejki

9 lipca w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu wystartował biletomat oraz system elektronicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Wraz z wprowadzeniem usprawnień skończyły się czasy wielogodzinnego stania w kolejce w Wydziale Komunikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.