Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Koronawirus - bądź na bieżąco!
2020.03.17
Koronawirus - program Aktywny senior

W kraju, w Europie, na świecie trwa epidemia koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Tu codziennie dorzucamy bieżące o tym co robimy w tej sprawie i jak uchronić się przed zakażeniem.

Tylko pilne sprawy, tylko przez biuro podawcze
2020.03.13
Urzędowe sprawy - tylko przez Internet, telefon i pocztą

W związku z zagrożeniem epidemicznym od wtorku 17.03.2020 w Starostwie nie załatwia się spraw bieżących, tylko pilne. Wszelkie dokumenty lub wnioski należy złożyć w biurze podawczym na parterze w holu budynku.

Szkoły zamknięte - rusza Kujawsko-Pomorska e-Szkoła
2020.03.11
Uwaga! Odwołane zajęcia dydaktyczne w szkołach!

Uwaga‼️ Od 12 do 25 marca br. zawieszone zostaje funkcjonowanie żłobków, przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Od poniedziałku 17.03 działa Kujawsko-Pomorska e-Szkoła.

Przy okienku bez kolejki
2019.12.12
Przy okienku bez kolejki

9 lipca w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu wystartował biletomat oraz system elektronicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Wraz z wprowadzeniem usprawnień skończyły się czasy wielogodzinnego stania w kolejce w Wydziale Komunikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.