Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Fundusz Inwestycji Samorządowych w powiecie toruńskim
2020.06.26
Fundusz Inwestycji Samorządowych w powiecie toruńskim

26 czerwca do Starostwa Powiatowego w Toruniu przybył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, by zainaugurować w powiecie toruńskim rządowy program wsparcia dla samorządów.

2020 rokiem jubileuszu 30-lecia samorządu
2020.06.10
2020 rokiem jubileuszu 30-lecia samorządu

Zapraszamy na film, który zabierze Państwa w 8-minutową filmową podróż do początków samorządności w naszych gminach i naszym powiecie.

Obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Toruniu od 1 czerwca 2020 r.
2020.05.28
Obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Toruniu od dnia 1 czerwca 2020 r.

Od 1 czerwca przywracamy bezpośrednią obsługę klientów. Uruchomiona zostanie również internetowa rezerwacja kolejki do Wydziału Komunikacji. Każdy klient wchodzący do Starostwa musi nadal pamiętać o maseczce i rękawiczkach oraz o zachowywaniu odległości do innych klientów.

Koronawirus - od 30.05 IV etap znoszenia ograniczeń!
2020.03.17
Koronawirus - obowiązek noszenia maseczek

W kraju, w Europie, na świecie trwa epidemia koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Tu podajemy bieżące informacje i wytyczne dotyczące funkcjonowania w nowych realiach społecznych i gospodarczych.

Przy okienku bez kolejki
2019.12.12
Przy okienku bez kolejki

9 lipca w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu wystartował biletomat oraz system elektronicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Wraz z wprowadzeniem usprawnień skończyły się czasy wielogodzinnego stania w kolejce w Wydziale Komunikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.