Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film
2020.02.11
100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film

Na stronach toruńskich Nowości możemy obejrzeć kolejny odcinek z cyklu "100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski". Artur Dobiegała zabiera nas w podróż w czasie i prowadzi po znanych nam ścieżkach, odsłaniając związane z nimi fakty oraz tajemnice odzyskania niepodległości.

W samorządowym gronie o ZIT
2020.02.03
W samorządowym gronie o ZIT

Starosta Toruński Marek Olszewski zainicjował cykl spotkań samorządowców, mających na celu wypracowanie zasad współdziałania w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych przed nowym rozdaniem środków. 

Mamy to! 4. miejsce w Polsce i 1. miejsce w Województwie w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2019!
2020.01.24
Mamy to! 4. Miejsce w Polsce i 1. miejsce w Województwie w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2019!

Jury Konkursu organizowanego przez Związek Powiatów Polskich po raz kolejny wybrało najlepsze, najbardziej rozwojowe samorządy. Wśród nich na 4. pozycji w kraju uplasował się Powiat Toruński.

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków
2020.01.15
Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – trwa nabór wniosków

W Starostwie Powiatowym trwa nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Termin zgłoszeń upływa 10 lutego br. - decyduje data stempla pocztowego.

Przy okienku bez kolejki
2019.12.12
Przy okienku bez kolejki

9 lipca w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu wystartował biletomat oraz system elektronicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Wraz z wprowadzeniem usprawnień skończyły się czasy wielogodzinnego stania w kolejce w Wydziale Komunikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.