Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Uwaga na oszustów!!!
2020.08.04
Uwaga na oszustów!!!

W internecie pojawiły się oferty oszustów, którzy próbują sprzedać bon. „Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze. Skorzystać z niego mogą tylko osoby uprawnione” – przypomina Polska Organizacja Turystyczna oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Bezpłatna mammografia
2020.08.03
Bezpłatna mammografia

Informujemy, że LUX MED wznawia wykonywanie bezpłatnych badań mammograficznych, finansowanych przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.

Ogólnopolski konkurs literacki 1920
2020.08.03
Ogólnopolski konkurs literacki 1920

Biuro Programu „Niepodległa” przedłuża termin składania prac w konkursie literackim upamiętniającym stulecie Bitwy Warszawskiej „1920”. W jury zasiądą znani autorzy powieści, a najlepsze prace ukażą się w pokonkursowej antologii – zysk ze sprzedaży publikacji zostanie przekazany na cele charytatywne.

Dyżur telefoniczny – Bon turystyczny
2020.08.03
Dyżur telefoniczny – Bon turystyczny

Toruński oddział ZUS zaprasza na dyżury telefoniczne na temat bonu turystycznego. Podczas rozmowy z ekspertami będzie można zapytać o to, komu przysługuje bon turystyczny, co trzeba zrobić żeby go otrzymać, jak będzie wyglądało rozliczenie bonu oraz jak założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

PTTK zaprasza na wycieczkę
2020.07.31
Cmentarz we Włęczu

Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza do udziału w wycieczce śladami historii przez gminy Czernikowo i Obrowo.

"Dwieście lat!" zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce
2020.07.31
"Dwieście lat!" zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce

30 lipca 2020 roku pani Joanna Ziółkowska, mieszkanka DPS w Wielkiej Nieszawce, świętowała swoje setne urodziny. Z gratulacjami i życzeniami dobrego zdrowia u Jubilatki pojawił się wicestarosta toruński Michał Ramlau. 

Od 3 sierpnia autobusy jeżdżą do Chełmży!
2020.07.31
Od 3 sierpnia autobusy pojadą do Chełmży!

Dzięki współpracy gminy Chełmża i powiatu toruńskiego od poniedziałku 3 sierpnia autobusy kursują na dwóch trasach łączących miasto Chełmża z okolicznymi miejscowościami. Prezentujemy trasy i rozkład jazdy.

Spotkanie partnerów ZIT
2020.07.30
Spotkanie partnerów ZIT

Przedstawiciele samorządów tzw. toruńskiej części ZIT przedyskutowali dalsze kroki związane z współtworzeniem projektu strategii rozwoju województwa do roku 2030 i uzgodnili wspólny plan dalszych działań. 

Biuro Współpracy z NGO szuka ludzi z wizją
2020.07.29
Biuro Współpracy z NGO szuka ludzi z wizją

Marszałkowskie Biuro Współpracy z NGO ogłasza nabór do Zespołu przygotowującego projekt Wieloletniego programu Współpracy Samorządu Województwa z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2021-2025.

Pożegnanie po latach
2020.07.29
Pożegnanie po latach

W środę 29 lipca przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Toruńskiego oraz pracowników Starostwa pożegnali odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika i dyrektora DPS w Dobrzejewicach, pana Mieczysława Kasprowicza.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.