Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym
2020.02.20
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Świerczynki 2020

20 lutego 2020 r. w Świerczynkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Karnawał z Muzeum Etnograficznym w Toruniu
2020.02.18
Karnawał z Muzeum Etnograficznym w Toruniu

Muzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza w piątek 21 lutego na karnawałową zaprawę taneczną a w sobotę 22 lutego na potańcówkę karnawałową z kapelą „Przodki” i „Kapelą Towarzyską”.

Weekend z PTTK
2020.02.18
Weekend z PTTK

Zapraszamy na weekend z PTTK. Do wyboru „Wędrówki rodzinne z PTTK”, XLIII Kopernikańskie Marsze na Orientację w 100-lecie powrotu Torunia do Macierzy oraz wycieczka rowerowa pn. „Wycieczki rowerowe z okazji 100-lecia powrotu Torunia do Wolnej Polski.

Z ministrem Ardanowskim o zmianach w rolnictwie
2020.02.18
Z ministrem Ardanowskim o zmianach w rolnictwie

W poniedziałek 17 stycznia, w auli Zespołu Szkół CKU w Gronowie, na zaproszenie Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Leszka Syroki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się z rolnikami.

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
2020.02.17
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców- Igrzyska Dzieci, Osówka 2020

14 lutego 2020 r. w Osówce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

"Projekt z ZUS"
2020.02.14
"Projekt z ZUS"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w „Projekcie ZUS”. Celem Projektu jest uświadomienie młodym ludziom jaką rolę w życiu każdego człowieka pełnią ubezpieczenia społeczne.

Bezpłatna mammografia
2020.02.14
Bezpłatna mammografia

Wraz z nastaniem 2020 roku LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Trwa rekrutacja do projektu z PFRON
2020.02.12
Trwa rekrutacja do projektu z PFRON

Trwa rekrutacja do projektu realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pn. "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy".

Walentynki z PTTK
2020.02.11
Walentynki z PTTK

Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza 15 lutego na „19 Walentynki Chełmińskie” oraz 16 lutego na "X Walentynkowy Rajd Rowerowy”.

100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film
2020.02.11
100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski - zapraszamy na film

Na stronach toruńskich Nowości możemy obejrzeć kolejny odcinek z cyklu "100 Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski". Artur Dobiegała zabiera nas w podróż w czasie i prowadzi po znanych nam ścieżkach, odsłaniając związane z nimi fakty oraz tajemnice odzyskania niepodległości.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.