Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej
2020.06.29
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Na terenie całej Polski funkcjonuje ponad 1500 punktów darmowej pomocy i poradnictwa. Bezpłatna pomoc jest skierowana do osób, które nie są w stanie ponieść kosztów pomocy odpłatnej.

Weekend z PTTK
2020.06.24
Weekend z PTTK

Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu, zaprasza w najbliższy weekend mieszkańców Torunia i okolic do udziału w 2 wycieczkach turystyki kwalifikowanej.

Wakacje 2020 w Muzeum Etnograficznym w Toruniu
2020.06.23
Wakacje 2020 w Muzeum Etnograficznym w Toruniu

„Bajeczne czwartki”, „Etnoigraszki”, „Muzeum-panaceum” oraz piątki z przewodnikiem w Olenderskim Parku Etnograficznym w Wielkiej Nieszawce – to wakacyjne aktywności dla dzieci, rodzin i seniorów organizowane przez Muzeum w lipcu i sierpniu.

Od czerwca wyższy limit przychodu dla wniosków o postojowe
2020.06.18
Od czerwca wyższy limit przychodu dla wniosków o postojowe

Od czerwca zmienił się limit przychodu dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne, które po raz pierwszy składają wniosek o świadczenie postojowe. Nowy limit wynosi 15994,41zł i dotyczy wniosków składanych w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Drodzy ósmoklasiści!
2020.06.16
Drodzy ósmoklasiści!

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia za egzaminy! A kiedy opadną emocje zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą powiatowych szkół średnich.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.