Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

W Browinie jak za dawnych lat
2017.07.21
W Browinie jak za dawnych lat

Prawie 150 osób przybyło do Domu Pomocy Społecznej w Browinie aby bawiąc się wspólnie na Biesiadzie Ludowej rozpocząć realizację projektu pn. „Powróćmy jak za dawnych lat – Otwarci na historię, tradycję i naturę”.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2017.07.19
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 22 lipca 2017 r. odbędzie się kolejna wycieczka w ramach popularnego cyklu wycieczek krajoznawczo-pieszych. Tym razem trasa wycieczki będzie wiodła z Osieka, przez Włęcz, Stajęczyny, Zimny Zdrój do Czernikowa.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2017.07.13
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 15 lipca 2017 r. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa zaprasza mieszkańców miasta do udziału w kolejnej wyprawie krajoznawczej z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Supermoce – ćwiczenia z dziewczyństwa
2017.07.12
Supermoce – ćwiczenia z dziewczyństwa

Rusza wyjątkowy projekt osadzony w Strukturach Kultury – programie wspierania edukacji kulturowej w województwie kujawsko-pomorskim. „Supermoce ćwiczenia z dziewczyństwa” to propozycja Danki Milewskiej i Emilii Wysockiej-Stankiewicz, dla mieszkańców powiatów bydgoskiego i toruńskiego.

Po sąsiedzku … w Chełmży!
2017.07.06
Po sąsiedzku … w Chełmży!
Mamy nadzieję, że takie spotkanie jak „Dzień Sąsiada” na dobre zagości w Chełmży i realizowane będzie w kolejnych latach - mówili zadowoleni mieszkańcy Chełmży.
Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.