Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Tydzień Wiedzy o Głuchoniewidomych
2017.06.27
Tydzień Wiedzy o Głuchoniewidomych

W dniach 26-06 - 02.07 po raz piąty obchodzimy Międzynarodowy Tydzień Wiedzy o Osobach Głuchoniewidomych. Niech będzie to czas na lepsze poznanie zagadnień związanych ze specyfiką jednoczesnego uszkodzenia wzroku i słuchu.

Truskawkowe szaleństwo za nami
2017.06.23
Truskawkowe szaleństwo za nami

W minioną sobotę 17 czerwca Koło Kobiet Aktywnych ,,OD-NOVA” z Bielczyn przy wsparciu Powiatu Toruńskiego w ramach budżetu obywatelskiego, Gminy Chełmża oraz prywatnych sponsorów zorganizowało trzecie już Święto Truskawki.

Sypnęły się nagrody... HIT dla powiatu toruńskiego!
2017.06.23
Sypnęły się nagrody... HIT dla powiatu toruńskiego!

Niedawno pisaliśmy o tym, że do Starostwa dotarł puchar i dyplom upamiętniający zdobycie przez powiat toruński II w województwie i XIII w kraju miejsca w Rankingu Związku Powiatów Polskich. Okazało się, że był to początek dłuższej serii...

Weekend z PTTK
2017.06.22
Weekend z PTTK

W najbliższy weekend 24 i 25 czerwca 2017 r. Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza do udziału w wycieczce  z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”oraz "Roweowym rajdzie Świętojańskim".

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.