Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Forum NGO już 14 grudnia!
2017.12.06
Forum NGO już 14 grudnia!

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 10:00 w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu, przy ul. Łokietka 3.

Projekty dla przedsiębiorczych
2017.12.04
Projekty dla przedsiębiorczych

Chcesz zdobyć środki finansowe na otwarcie własnej działalności gospodarczej? Właśnie nadarza się ku temu okazja.  Możesz otrzymać bezzwrotną dotację, pomostowe wsparcie finansowe lub wsparcie szkoleniowo doradcze.

Magia starej fotografii
2017.12.04
Magia starej fotografii

Stare zdjęcia mają w sobie wyjątkową moc – przykuwają uwagę, zatrzymują w czasie. Tę moc dało się odczuć 1 grudnia w PiMBP w Chełmży, gdzie odbyło się podsumowanie czwartej edycji konkursu "Magia starej fotografii".

„Integracje Muzyczne”
2017.12.04
„Integracje Muzyczne”

Już po raz czwarty młodzi muzycy z Litwy, Białorusi i województwa kujawsko-pomorskiego spotkali się w Chełmży, by wspólnie grać, poznać się i rywalizować o festiwalowe laury.

Weekend z PTTK
2017.12.01
Weekend z PTTK

2 grudnia 2017 r. Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza sympatyków turystyki aktywnej do udziału w kolejnych wycieczkach z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.