Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Aktualności

Radiowóz od Powiatu

2022.12.22
Radiowóz od Powiatu

Kia Sportage w nowym wzorze oznakowania będzie patrolować ulice Chełmży. Zakup nowoczesnego samochodu sfinansowano ze środków Starostwa Powiatowego w Toruniu i policji.

Obszar zagrożony grypą ptaków w powiecie toruńskim

2022.12.21
Obszar zagrożony grypą ptaków w powiecie toruńskim

W gminie Czernikowo wprowadzono obszar zagrożony wystąpieniem wirusa grypy ptaków. Rozporządzenie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego wprowadza m.in. zakaz przemieszczania drobiu i nakaz odosobnienia ptaków.

Odwiedziny kajakarskiej mistrzyni

2022.12.20
Odwiedziny kajakarskiej mistrzyni

Zofii Więcławskiej zawodniczce KST Włókniarz Chełmża w roku 2022 udało się sięgnąć do najwyższe sportowe laury. Utytułowana kajakarka gościła w Starostwie Powiatowym we wtorek 20 grudnia 2022 roku. Starosta Toruński Marek Olszewski i Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski w podziękowaniu za godne reprezentowanie Powiatu w ogólnopolskiej i międzynarodowej rywalizacji przekazali jej czek na 1000 zł.

Wyjątkowy świąteczny spot

2022.12.19
Wyjątkowy świąteczny spot

W nowoczesnym wnętrzu Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach i w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie nagrywano spot świąteczny władz samorządowych Powiatu Toruńskiego. W ten sposób przekazano najlepsze świąteczne życzenia mieszkańcom.

Powiat Toruński wśród partnerów Suzuki Boxing Night

2022.12.16
Powiat Toruński wśród partnerów Suzuki Boxing Night

Walki zawodników klubu Pomorzanin Toruń, mecz Polska vs. Chorwacja oraz dwie sześciorundowe walki boksu zawodowego złożyły się na program Suzuki Boxing Night, którą Polski Związek Bokserski zorganizował w Toruniu w piątek 16 grudnia 2022 roku. Organizację wydarzenia wsparł Powiat Toruński.

Opłatkowe spotkanie Stowarzyszenia Klubu Seniora „Lubiczanie”

2022.12.16
Opłatkowe spotkanie Stowarzyszenia Klubu Seniora „Lubiczanie”

Starosta Toruński Marek Olszewski wziął udział w świątecznym spotkaniu zorganizowanym przez członków Stowarzyszenia Klubu Seniora „Lubiczanie”. Wydarzenie zorganizowano w piątek 16 grudnia 2022 roku w Różanym Zakątku w Krobi.

Oj, działo się tam działo!

2022.12.16
Oj, działo się tam działo!

Było podniośle, dostojnie i uroczyście, wzruszająco, radośnie i głośno, a także z przesłaniem i humorem. Ale nie mogło być inaczej! W jednym miejscu bowiem spotkały się najbardziej aktywne środowiska z powiatu toruńskiego, a wszystko to za sprawą Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych i Grup Nieformalnych, które odbyło się w Hotelu „Przystanek” w Toruniu, w środę 14 grudnia.

Program spotkania był bardzo bogaty. W pierwszej jego części, Starosta Toruński Marek Olszewski i Paweł Polikowski Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego wręczyli odznaki tym, którzy swoją działalnością przyczynili się do wzbogacenia szeroko rozumianego dorobku powiatu i przysłużyli się jego mieszkańcom.

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.