Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Przyjemne z pożytecznym - część II
2017.11.29
Przyjemne z pożytecznym - część II
Sukcesem zakończona w czerwcu akcja krwiodawstwa poprzedzona warsztatami kulinarnymi finansowanymi z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego doczekała się drugiej części.
Powiatowy Dzień Życzliwości wybrzmiał na Jordankach
2017.11.21
Powiatowy Dzień Życzliwości wybrzmiał na Jordankach

Powiat toruński w tym roku postanowił w szczególny sposób docenić tych, których życzliwość i wrażliwość przywraca nadzieję chorym, samotnym i wykluczonym. Pracownicy socjalni zawodowe rodziny zastępcze i wolontariusze zasiedli w sali CKK Jordanki, by wysłuchać przygotowanego specjalnie dla nich Koncertu.

Weekend z PTTK
2017.11.15
Weekend z PTTK

18 listopada 2017 r. OM PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w kolejnej wyprawie za miasto w ramach znanego cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2017.11.09
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 11 listopada 2017 r. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu organizuje kolejną wyprawę za miasto w ramach popularnego cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Konkurs - Święty Mikołaj nad Wisłą
2017.11.07
Konkurs - Święty Mikołaj nad Wisłą

Upłynął już termin przyjmowania prac na konkurs "Mieszkam w ciekawym miejscu", ale miłośnicy farb i kredek mają przed sobą nowe wyzwanie. Starosta Toruński objął patronatem Wojewódzki Konkurs "Postać Świętego Mikołaja nad Wisłą".

200 lat Pani Wando!
2017.10.26
200 lat Pani Wando!

24 października br. w Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce hucznie obchodzono setne urodziny jednej z mieszkanek - pani Wandy Ruczyńskiej.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.