Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Aktualności

200 lat Pani Janino!

2023.09.20
200 lat Pani Janino!

Mieszkanka Lubicza Górnego Janina Zielińska obchodziła setne urodziny. W uroczystościach zorganizowanych w środę 20 września 2023 roku wziął udział Starosta Toruński Marek Olszewski.

Jubileuszowy Zjazd Sołtysów

2023.09.19
Jubileuszowy Zjazd Sołtysów

Marzena Lewandowska sołtys Ostaszewa została Sołtysem Roku 2022 – dekoracja i wręczenie nagród laureatce konkursu było jednym z najważniejszych punktów programu tegorocznego Zjazdu Sołtysów Powiatu Toruńskiego.

20 lat pracy Pana Radnego

2023.09.18
20 lat pracy Pana Radnego

Rafał Lewandowski, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Toruńskiego w roku szkolnym 2023/2024 świętuje jubileusz 20-lecia pracy zawodowej. Najlepsze życzenia jubilatowi złożyli Starosta Toruński Marek Olszewski i Burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński.

15-lecie Klubu Seniora „Dolina Drwęcy”

2023.09.15
15-lecie Klubu Seniora „Dolina Drwęcy”

Starosta Toruński Marek Olszewski wziął udział w jubileuszu Klubu Seniora Dolina Drwęcy, który działa w Lubiczu Górnym. W czwartek 15 września 2023 roku seniorzy świętowali w sali bankietowej „Biała Róża”.

Absolutorium dla zarządu PSZS

2023.09.14
Absolutorium dla zarządu PSZS

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy otrzymał  absolutorium za lata 2019-2023. Delegaci spotkali się w środę 14 września 2023 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego, aby wybrać nowe władze stowarzyszenia.

15 lat pracy na rzecz Szkoły w Obrowie

2023.09.14
15 lat pracy na rzecz Szkoły w Obrowie

Przemysław Piotrowski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie obchodzi 15-lecie pracy w tej placówce. Najlepsze życzenia z okazji jubileusz złożyli mu przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Toruńskiego i Gminy Obrowo.

Podziękowania za przeprowadzenie kwalifikacji wojskowej

2023.09.11
Podziękowania za przeprowadzenie kwalifikacji wojskowej

Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego Teresa Gryciuk otrzymała podziękowania od Szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji gen. bryg. Mirosława Brysia. List na ręce Pani Naczelnik przekazał Starosta Toruński Marek Olszewski.

„Zaproś Sąsiada” – festyn w Lubiczu Górnym

2023.09.09
„Zaproś Sąsiada” – festyn w Lubiczu Górnym

Starosta Toruński Marek Olszewski wziął udział w tegorocznej edycji tradycyjnego festynu sołeckiego organizowanego w Lubiczu Górnym „Zaproś Sąsiada”. Wspólną zabawę zorganizowali radni Rady Gminy Lubicz Justyna Dejewska, która jest także sołtysem Lubicza Górnego, oraz Juliusz Przybylski wraz z członkami Rady Sołeckiej i mieszkańcami sołectwa.

Flisacki festyn w Złotorii

2023.09.09
Flisacki festyn w Złotorii

Degustacja tradycyjnych dań z ryb słodkowodnych, pogadanka z ichtiologiem czy zabawy i animacja dla dzieci znalazły się w programie flisackiego festynu „Nad Drwęcą – flisacy i rybacy”, który w sobotę 9 września zorganizowano w Złotorii. W wydarzeniu wziął udział Starosta Toruński Marek Olszewski.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.