Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Otwarty konkurs ofert dla NGO ‘2017 - rozpoczęliśmy nabór wniosków!
2017.01.04
Otwarty konkurs ofert dla NGO ‘2017  - rozpoczęliśmy nabór wniosków!

Zarząd Powiatu Toruńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2017 przez m.in. organizacje pozarządowe.

Ostrzeżenie meteorologiczne!
2017.01.04
Ostrzeżenie  meteorologiczne!

Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, który miejscami może powodować zawieje śnieżne.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2017.01.03
Wędrówki rodzinne z PTTK

W najbliższą sobotę 7 stycznia Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu, zaprasza na pierwszą w 2017 roku wycieczkę z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK” . Spotkanie chętnych wyznaczone zostało na dworcu autobusowym przy ul. Dąbrowskiego
o 7.15, skąd o godz. 7.30 nastąpi wyjazd do miejscowości Sumin.

Budżet obywatelski ‘2017 – wyniki głosowania
2016.12.28
Budżet obywatelski ‘2017 – wyniki głosowania

Zakończono weryfikację i liczenie oddanych głosów na zadania zgłoszone w II edycji budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, których realizacja planowana jest w 2017 roku.

Wesołych Świąt!
2016.12.22
Wesołych Świąt!

Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki, upłyną piękne chwile polskiej Wigilii - z wspólnie śpiewaną kolędą, z upragnionym gościem przy stole, w rodzinnym gronie pełnym radości. Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w nowym roku 2017.

Rodzina ze wsparciem
2016.12.22
Rodzina ze wsparciem

Już w styczniu 2017 r. w ramach projektu pn.: „Rodzina w Centrum” powstanie Centrum Wsparcia Rodziny dla mieszkanek i mieszkańców Powiatu Toruńskiego.

Łubianka Grand Prix Cross
2016.12.19
Łubianka Grand Prix Cross

Ostatnią imprezą całorocznego cyklu Łubianka Grand Prix Cross o Puchar Wójta Gminy był zorganizowany w Zamku Bierzgłowskim IV Bieg Adwentowy. Najszybciej do mety dobiegli: Łukasz Kalata (Chetor Team) i Anna Arseniuk (Opatrunki Toruń).

Żużlowe kreski w Łubiance
2016.12.19
Żużlowe kreski w Łubiance

II Mistrzostwa Gminy Łubianka w Kreski, czyli grę komputerową imitującą zawody żużlowe. To działo sie w grudniu. Do rywalizacji stanęło 16 zawodników z całego regionu. Organizatorem zmagań była Gminna Biblioteka Publiczna w Łubiance.

Forum Organizacji Pozarządowych
2016.12.16
Forum Organizacji Pozarządowych

Społecznicy i aktywiści, zrzeszeni w funkcjonujących na terenie powiatu toruńskiego licznych stowarzyszeniach, kołach, fundacjach i grupach nieformalnych działających pro publico bono, zjechali we wtorek 13 grudnia do Starostwa na podsumowujące rok spotkanie.

Otwarte turnieje w szachy i warcaby klasyczne w gminie Czernikowo
2016.12.15
Otwarte turnieje w szachy i warcaby klasyczne w gminie Czernikowo

Listopadowo-grudniowe zmagania szachowe pozostaną na długo w pamięci mieszkańców gminy Czernikowo. W okresie tym na terenie gminy rozegrane zostały otwarte turnieje w szachy i warcaby klasyczne.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.