Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zaczynamy głosowanie!
2019.09.12
Zaczynamy głosowanie!

Od dziś zaczynamy głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020. Prezentujemy listę projektów, obowiązującą kartę do głosowania oraz klauzulę informacyjną RODO.

PTTK zaprasza na "Wędrówki rodzinne"
2019.09.12
-

W sobotę 14 września Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza na kolejną wycieczkę z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”. Zbiórka o godz. 8.00 na dworcu autobusowym przy ul. Dąbrowskiego, skąd o 8.20 odjedzie autobus do Rogówka.

Uroczyste spotkanie ze stypendystami już w piątek!
2019.09.11
Uroczyste spotkanie ze stypendystami już w piątek!

Tegorocznych stypendystów wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 13 września 2019 r. o godz. 16:30 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży, przy ul.  Generała Józefa Hallera 25.

Starosta na Jubileuszowej Sesji toruńskich weterynarzy
2019.09.06
Starosta na Jubileuszowej Sesji toruńskich weterynarzy

Dziś w Toruniu spotkali się weterynarze z miasta, powiatu i regionu. Okazją do zjazdu był jubileusz 100-lecia toruńskiej służby weterynaryjnej. Uroczystości objął patronatem Starosta Toruński Marek Olszewski.

V kujawsko–pomorskie podróże historyczne
2019.09.05
V kujawsko–pomorskie podróże historyczne – wiek X-XV

Centrum Kultury Zamek Krzyżacki w Toruniu oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Prejsa w Chełmży zapraszają do wzięcia udziału w konkursie V kujawsko-pomorskie podróże historyczne.

Uwaga konkurs!
2019.09.05
Uwaga konkurs!

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.