Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Złota Kareta "Nowości" zajechała do Wielkiej Nieszawki!
2019.04.12
Złota Kareta "Nowości" 2018 dla Kazimierza Kaczmarka

Od niemal 25 lat Redakcja „Nowości” w Toruniu nagradza ludzi sukcesu i docenia ich osiągnięcia przyznając specjalne nagrody - Złote Karety. Miło nam, że w tym roku jedna z nich wyjechała poza granice miasta - do Wielkiej Nieszawki. 

Uwaga! Konkurs Recytatorski w Czernikowie przełożony!
2019.04.11
SP w Czernikowie

XIII Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Znów wędrujemy ciepłym krajem...” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego został przesunięty na 11 maja.

EU-geniusz ruszył w podróż do świata 3D
2019.04.10
EU-geniusz ruszył w podróż do świata 3D

10 kwietnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu partnerzy nowego powiatowego projektu partnerskiego złożyli podpisy pod umową, która umożliwi dzieciom i młodzieży uczącym się wraz z EU-geniuszem wejście do świata 3D.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2019.04.09
Wędrówki rodzinne z PTTK

13 kwietnia br. OM PTTK zaprasza wyjątkowo, tylko stałych uczestników cyklu „Wędrówek rodzinnych z PTTK” do udziału w kolejnej wycieczce krajoznawczo-pieszej po Toruniu.

DPS w Browinie na kiermaszu wielkanocnym
2019.04.09
DPS w Browinie na kiermaszu wielkanocnym

Jak co roku w okresie przedświątecznym mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Browinie uczestniczyli w XXVIII Wystawie Rękodzieła Artystycznego Osób Niepełnosprawnych.

Strajk w szkołach prowadzonych przez powiat toruński
2019.04.08
Strajk w szkołach prowadzonych przez powiat toruński

Do strajku pracowników oświaty w szkołach, dla których organem prowadzącym jest powiat toruński, przystąpiły w poniedziałek rano 4 organizacje związkowe w ZS CKU w Gronowie, ZSP w Chełmży, ZS im UE w Chełmży oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Związek Powiatów Polskich wręczył nagrody laureatom Rankingu 2018
2019.04.05
Związek Powiatów Polskich wręczył nagrody laureatom Rankingu 2018

W czasie Zgromadzenia Ogólnego ZPP odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród powiatom, które zdobyły najwyższe lokaty w dorocznym Ogólnopolskim Rankingu ZPP. Starosta Marek Olszewski, reprezentujący powiat toruński, odebrał nagrodę za V miejsce.

Wędrówki rodzinne z PTTK
2019.04.04
Wędrówki rodzinne z PTTK

W najbliższą sobotę tj. 6 kwietnia br. Oddział Miejski PTTK w Toruniu zaprasza mieszkańców miasta i okolic na wyprawę za miasto, w ramach popularnego cyklu wycieczek krajoznawczo-turystycznych „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.