Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

XIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego

W czwartek, 23 stycznia 2020 r. odbędzie się pierwsza w tym roku a XIII w tej kadencji Sesja Rady Powiatu Toruńskiego. W porządku obrad zaplanowano m.in. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Toruńskiego na rok 2020, podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Toruńskiego na 2020 rok, przyjęcie sprawozdań z działalności komisji stałych Rady Powiatu Toruńskiego za rok 2019, przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Gminy Miasta Toruń i Powiatu Toruńskiego za 2019 r. Przedstawiona zostanie również informacja Starosty o pracy Zarządu między posiedzeniami. Z poszczególnymi dokumentami można się zapoznać na https://www.powiattorunski.pl/8062,najblizsze-sesje. Sesja będzie transmitowana na żywo na https://www.bip.powiattorunski.pl/7060,sesje-rady-powiatu-torunskiego.

drukuj (XIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.