Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Szkolenie dla „Liderów z klimatem”
2016.02.25
Szkolenie dla „Liderów z klimatem”

Jeśli interesujesz się tematyką zmian klimatu i ochroną środowiska oraz chciałbyś przekazywać tę wiedzę kolejnym osobom, koniecznie musisz przyjść na szkolenie realizowane w ramach projektu „Czyste powietrze nad Wisłą”

Wędrówki rodzinne z PTTK
2016.02.24
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 27 lutego 2016 r. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza turystów do udziału w kolejnej wycieczce z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki” rozegrany
2016.02.22
VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki” rozegrany

20.02.2016 r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 32 graczy z Chełmży, Grzywny, Mirakowa, Torunia i Kończewic.

Kluby Cafe Kultura w Gminie Chełmża
2016.02.18
Kluby Cafe Kultura w Gminie Chełmża

Z dniem 1 marca 2016 roku, w czterech miejscowościach gminy Chełmża - Nawrze, Kończewicach, Bielczynach i Dziemionach, ze swoją działalnością ruszają Kluby Cafe Kultura.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.