Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Eurowybory strona

Wybory do Parlamentu Europejskiego

W nadchodzącą niedzielę 9 czerwca odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału, biorąc pod uwagę znaczenie spraw, nad którymi europosłowie debatują oraz praw, które uchwalają.

Przy tej okazji zapraszamy do lektury bardzo ciekawego opracowania, przygotowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w którym zapoznać się można z informacjami na temat korzyści płynących z akcesji do Unii Europejskiej dla Powiatu Toruńskiego.

Tylko w latach 2014-2023 spłynęło do nas ponad 674 mln zł pozyskanych przez samorządy wchodzące w skład powiatu, jednostki im podległe, a także lokalne instytucje kultury, organizacje społeczne oraz przedsiębiorców. To również środki projektów zrealizowanych u nas przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

Raport do pobrania w formacie pdf w załączniku.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.