Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Najlepsi laskarze powalczą o medale w gronowskiej hali

Mecze medalowe Hokej Superligi sezonu 2023/2024 rozegrane zostaną w hali sportowej Zespołu Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie! To pierwsza ogólnopolska impreza tej rangi zorganizowana w placówce prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Toruniu!

Mecze finałowe odbędą się 2 marca 2024 r. Ich organizatorami są Polski Związek Hokeja na Trawie i Starostwo Powiatowe w Toruniu.

- Oddana do użytku ponad rok temu hala sportowa w gronowskiej szkole to obiekt, który doskonale sprawdzi się jako arena sportowych emocji na najwyższym poziomie. Mecze medalowe Hokeja Superligi to pierwsza ogólnopolska impreza, która się tam odbędzie i jestem przekonany, że nie ostatniazapewnia Starosta Toruński Marek Olszewski.

W finałowej rozgrywce zmierzą się cztery drużyny, które sezonu halowego 2023/2024. To wydarzenie może znacząco wpłynąć na popularyzację hokeja na trawie w naszym regionie.

- Cieszymy się, że tegoroczne mecze o medale odbędą się w Gronowie. Nie byłoby tej imprezy, gdyby nie fantastyczny obiekt, w którym będą rozgrywane spotkania. Na pewno parkiet przypadnie do gustu zawodnikom, a ci stworzą wspaniałe widowisko. Dziękujemy Panu Staroście Markowi Olszewskiemu za zaufanieprzyznaje Filip Sobczak, rzecznik prasowy Polskiego Związku Hokeja na Trasie.

Wstęp na mecze w gronowskiej hali jest bezpłatny. Rozgrywki będą transmitowane na żywo w serwisie YouTube. Transmisję będzie można śledzić na kanale „Hokej Superliga”.

fot. Adrian Aleksandrowicz

drukuj (Najlepsi laskarze powalczą o medale w gronowskiej hali)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.