Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2024-01-31 Pożegnanie komendanta CSAiU 44

Pożegnanie komendanta Remigiusza Zielińskiego

Po blisko 30 latach służby płk. Remigiusz Zieliński zdecydował się przejść na emeryturę. W oficjalnym pożegnaniu Komendanta Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia wziął udział Starosta Toruński Marek Olszewski.

Płk. Zieliński objął obowiązki Komendanta Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. Józefa Bema w Toruniu w listopadzie 2019 roku. Za czasów, kiedy dowodził CSAiU jednostka świętowała jubileusz 100-lecia.

Oficjalne pożegnanie komendanta zorganizowano w środę 31 stycznia 2024 r. Władze samorządowe Powiatu Toruńskiego podczas tego wydarzenia reprezentował Starosta Toruński Marek Olszewski, który podziękował odchodzącemu dowódcy.

- To Panu przypadł zaszczyt organizowania wyjątkowego jubileuszu 100-lecia CSAiU, który świętowaliśmy w 2023 roku. Wtedy przekazałem na Pana ręce Medal Honorowy za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego, który stanowił podziękowanie za dobrą i owocną współpracę między kierowanym przez Pana Centrum, a władzami samorządowymi Powiatu Toruńskiego. W imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu pragnę za nią serdecznie podziękowaćprzyznał starosta.

Starosta wręczył płk. Zielińskiemu także list gratulacyjny i witraż z logo powiatu.

fot. Olek Urbański

drukuj (Pożegnanie komendanta Remigiusza Zielińskiego)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2024-01-31 Pożegnanie komendanta CSAiU 22
  • 2024-01-31 Pożegnanie komendanta CSAiU 38
  • 2024-01-31 Pożegnanie komendanta CSAiU 35
  • 2024-01-31 Pożegnanie komendanta CSAiU 44

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.