Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2024-01-22-pozegnanie-komendanta-psp (1)

Pożegnanie st. bryg. Roberta Wiśniewskiego

Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Roberta Wiśniewski zakończył służbę w straży pożarnej. Pożegnalną zbiórkę zorganizowano w piątek 19 stycznia w Ośrodku Szkolenia KW PSP w Łubiance. Świeżo upieczonemu emerytowi podziękował m.in. Starosta Toruński Marek Olszewski.

St. bryg. Robert Wiśniewski służbę w PSP rozpoczął w 1 lipca 1996 r. w Komendzie Miejskiej PSP w Toruniu. Był zastępcą Komendanta Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu, Komendantem Powiatowym w Rypinie, Komendantem Miejskim we Włocławku, później w Toruniu. Od sierpnia 2020 roku przyjął  funkcję Zastępcy Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

W oficjalnym pożegnaniu Roberta Wiśniewskiego wziął udział starosta Marek Olszewski.

- W imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu pragnę za nią serdecznie podziękować! Z czynnej służby w Kujawsko-Pomorskiej Państwowej Straży Pożarnej obchodzi niezwykle zaangażowany strażak, któremu szczególnie bliskie było dbanie o komfort i bezpieczeństwo drugiego człowieka. Życzę, aby w czasie odpoczynku od pracy zawodowej udało się Panu realizować pasję, spełniać marzenia i plany do tej pory okładane na „później” mówił do zebranych starosta.

W pożegnalnym prezencie od starosty odchodzący na emeryturę komendant otrzymał m.in. album dotyczący Powiatu Toruńskiego.

fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

drukuj (Pożegnanie st. bryg. Roberta Wiśniewskiego)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2024-01-22-pozegnanie-komendanta-psp (4)
  • 2024-01-22-pozegnanie-komendanta-psp (1)
  • 2024-01-22-pozegnanie-komendanta-psp (2)
  • 2024-01-22-pozegnanie-komendanta-psp (3)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.