Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • screenshot_20231108_104712_drive

Artur Barciś wystąpi dla chorego mieszkańca Łysomic

18-miesięczny Tymoteusz z Łysomic potrzebuje kosztownego leczenia, aby zawalczyć o swoje zdrowie. Już 30 listopada 2023 r. w Galerii Spotkań wystąpi znany i ceniony aktor Artur Barciś.

Dochód z występu nazwanego „ABS czyli Artur Barciś Show” zostanie w całości przekazany na leczenie chłopca. Bilety cegiełki w cenie 40 zł można zakupić w Urzędzie Gminy Łysomice u Agnieszki Jankierskiej-Wojda.

Zbiórka odbywa się pod patronatem Parafii św. Mikołaja w Papowie Toruńskim, a w akcje pomocy Tymoteuszowi włączyły się członkinie KGW z Gminy Łysomice – podczas występu funkcjonować będzie charytatywna „kawiarenka” z domowymi wypiekami.

Początek występu znanego aktora zaplanowano na godz. 17:30. W trakcie show odbędzie się licytacja – Artur Barciś przekaże na nią grafikę swojego autorstwa.

Finałem wydarzenia będzie koncert zespołu Nadziami Bluesem „Nadziani Bluesem i przyjaciele”.

drukuj (Artur Barciś wystąpi dla chorego mieszkańca Łysomic)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.