Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 347410096_612536867688652_1346790048709281584_n

Kapela Łubianioki zagra w Toruń Plaza

Muzycy z gminy Łubianka wezmą udział w organizowanym w jednej z największych galerii handlowych w Toruniu wydarzeniu „Dyniowa kraina pełna magii”. W sobotę 28 października przestrzeń centrum będzie przypominać prawdziwą stodołę.

Organizatorzy zadbali o to, aby sobotnie popołudnie wypełnić atrakcjami dla całej rodziny – zespół edukatorów z Centrum Kultury Dwór Artusa poprowadzi kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży. W centrum uwagi będzie dynia, nie zabraknie także siana i elementów dekoracyjnych kojarzonych z polską wsią. Rekwizyty zostały do Torunia przywiezione od rolników z gminy Łubianka oraz z Biblioteki – Centrum Kultury w Łubiance.

- Organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w zapewnieniu tej imprezie jak najbardziej rustykalnego charakteru. Sama idea bardzo nam się spodobała i dlatego chcieliśmy w ten sposób wypromować kulturę polskiej wsi – przyznaje Danuta Kwiatkowska, dyrektor Biblioteki – Centrum Kultury w Łubiance.

Dodatkową atrakcją podczas wydarzenia będzie koncert Kapeli Łubianioki.

- Zagramy i zaśpiewamy ok. godz. 16:00. Przygotowaliśmy kilka utworów i będzie nam miło uprzyjemnić torunianom to sobotnie popołudnie – dodaje Danuta Kwiatkowska.

Więcej informacji o „Dyniowej krainie pełnej magii” znaleźć można na profilu Centrum Handlowego Toruń Plaza – kliknij, aby przejść do strony.

fot. Olek Urbański

drukuj (Kapela Łubianioki zagra w Toruń Plaza)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.