Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • forum_samorzadowe_fot_mikolaj_kuras-38

Wicestarosta Michał Ramlau w Europejskim Korpusie Radnych

Wręczenie aktów powołania zorganizowano w ramach Forum Samorządowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w środę 4 października 2023 roku. Wśród 32 samorządowców, którzy dołączyli do Europejskiego Korpusu Radnych Gmin i Powiatów znalazł się Wicestarosta Toruński Michał Ramlau.

Podczas uroczystości w Centrum Targowym PARK w Toruniu samorządowcy i zaproszeni goście wysłuchali informacji o efektach wykorzystania środków UE w latach 2012-2020 w naszym regionie. Zaprezentowano także ideę solidaryzmu samorządowego w działaniach Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Salutaris”.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia było uroczyste wręczenie aktów powołania Delegatom Europejskiego Korpusu Radnych Gmin i Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Powiat Toruński w korpusie będzie reprezentować Wicestarosta Toruński Michał Ramlau.

Fot. Mikołaj Kuras dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

drukuj (Wicestarosta Michał Ramlau w Europejskim Korpusie Radnych)

Galeria zdjęć

  • forum_samorzadowe_fot_mikolaj_kuras-35
  • forum_samorzadowe_fot_mikolaj_kuras-36
  • forum_samorzadowe_fot_mikolaj_kuras-37
  • forum_samorzadowe_fot_mikolaj_kuras-38

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.