Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_39

15 lat pracy na rzecz Szkoły w Obrowie

Przemysław Piotrowski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie obchodzi 15-lecie pracy w tej placówce. Najlepsze życzenia z okazji jubileusz złożyli mu przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Toruńskiego i Gminy Obrowo.

Obecny dyrektor pracę jako nauczyciel w obrowskiej szkole rozpoczął w 2008 roku. Od początku bardzo angażował się w życie społeczności szkolnej. Obejmując stanowisko dyrektora nacisk położył na rozwój kierowanej przez siebie placówki. Dzięki wsparciu władz Gminy Obrowo na czele z wójtem Andrzejem Wieczyńskim w szkole przeprowadzono szereg inwestycji, z których korzystać będą jeszcze kolejne pokolenia mieszkańców Obrowa i okolicznych miejscowości.

Dyrektor Piotrowski jest otwarty także na inicjatywy powiatowe. Utalentowani muzycznie uczniowie SP w Obrowie często uświetniają swoimi występami wydarzenia organizowane przez Starostwo Powiatowe.

W uznaniu zasług dla rozwoju Gminy Obrowo i Powiatu Toruńskiego najlepsze życzenia z okazji jubileuszu 15-lecia złożyli jubilatowi Starosta Toruński Marek Olszewski, Wójt Gminy Obrowo Andrzej Wieczyński i członek Zarządu Powiatu Toruńskiego, będąca jednocześnie Sekretarzem Gminy Obrowo Mirosława Kłosińska. Goście odwiedzili dyrektora w czwartek 14 września 2023 roku.

- Dzięki doskonałej współpracy z organem prowadzącym – samorządem Gminy Obrowo – Pana prawdziwemu powołaniu do pracy z młodzieżą i zdolnościom managerskim szkoła nieustannie się rozwija. Świadczą o tym nie tylko bardzo dobre wyniki egzaminów ósmoklasistów, ale także sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne uczniów oraz kolejne inicjatywy, które podejmuje Pan z myślą o rozwoju swojej małej ojczyzny. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i jestem przekonany, że nadal będę mógł liczyć na Pana otwartość i chęć współdziałaniagratulował dyrektorowi Starosta Toruński Marek Olszewski.

Z okazji 15-lecia samorządowcy wręczyli dyrektorowi także okolicznościową grafikę, bukiet kwiatów i tort. Starosta Marek Olszewski i wójt Andrzej Wieczyński przekazali jubilatowi także listy gratulacyjne.

fot. Olek Urbański

drukuj (15 lat pracy na rzecz Szkoły w Obrowie)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_35
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_36
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_37
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_38
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_39
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_33
  • 2023-09-14 Niespodzianka p. Przemek Obrowo_34

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.