Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-08-22 Starosta u Danki_8

20 lat pracy zawodowej

Radna Rady Powiatu Toruńskiego Danuta Kwiatkowska od ponad 20 lat pracuje w otoczeniu samorządu. Dyrektorce Biblioteki, Centrum Kultury w Łubiance najlepsze życzenia z okazji zawodowego jubileuszu złożył Starosta Toruński Marek Olszewski.

Danuta Kwiatkowska zaczęła pracę w samorządzie w 2003 roku. Początkowo była stażystką, potem pracowała w Urzędzie Gminy a następnie w Bibliotece Gminnej, która od 2017 roku funkcjonuje w ramach Biblioteki - Centrum Kultury w Łubiance. Dyrektorka BCK od 2018 roku jest także radną Rady Powiatu Toruńskiego.

Najlepsze gratulacje i życzenia na kolejne lata w samorządzie złożył jubilatce Starosta Toruński Marek Olszewski.

- Pani działalność ma szczególne znaczenie dla rozwoju samorządu, bo pracując w bibliotece połączonej z lokalnym centrum kultury podejmuje Pani szereg działań aktywizujących mieszkańców gminy Łubianka i całego powiatu toruńskiego. Nie sposób wymienić wszystkich aktywności, jakie realizuje Pani wraz z zespołem Biblioteki. Centrum Kultury. Najbardziej wdzięczny jestem jednak za przewodniczenie pracom komisji statutowo-regulaminowej Rady Powiatu Toruńskiego oraz wielką otwartość i ogromne zaangażowanie w powiatowe inicjatywy kulturalne i społeczneprzyznał starosta.

Z okazji jubileuszu Pani Radna otrzymała od starosty grafikę pokazującą jej aktywność jako radnej i jako animatorki kultury.

fot. Olek Urbański

drukuj (20 lat pracy zawodowej)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2023-08-22 Starosta u Danki_7
  • 2023-08-22 Starosta u Danki_5
  • 2023-08-22 Starosta u Danki_6
  • 2023-08-22 Starosta u Danki_9

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.