Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-02-17-dzien-dla-zdrowia-grafika
    [treść archiwalna]

Zapraszamy na Dzień dla Zdrowia

Badanie poziomu cukru, ciśnienia krwi oraz pokazy samobadania pod kątek wczesnego wykrywania nowotworów zaplanowano dla pracowników Starostwa Powiatowego i mieszkańców powiatu, którzy w poniedziałek 20 lutego 2023 roku odwiedzą Starostwo.

Inicjatorem Dnia dla Zdrowia jest Fundacja „Światło”, świętująca w tym roku swoje 20-lecie.

- Chcemy zachęcić wszystkich do zadbania o swoje zdrowie, bo ono jest najważniejsze. W ramach naszego jubileuszu zaplanowaliśmy bezpłatne badania dla wszystkich chętnych. Dni dla Zdrowia odbędą się w Starostwie Powiatowym i w Miejskim Zakładzie Komunikacjizaprasza Janina Mirończuk prezes Fundacji „Światło”.

Dzień Zdrowia w Starostwie Powiatowym odbędzie się w poniedziałek 20 lutego w godz. 10:00-13:00. Tego dnia, każdy kto odwiedzi urząd, aby załatwić swoją sprawę, może w sali konferencyjnej zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. Ponadto animatorzy Fundacji każdemu chętnemu pokażą techniki samobadania pod kątem wczesnego wykrywania nowotworów.

grafika: Olek Urbański

drukuj (Zapraszamy na Dzień dla Zdrowia)

    [treść archiwalna]
  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.