Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (2)
  [treść archiwalna]

25-lecie Ośrodka Zdrowia w Zelgnie

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia w Zelgnie skończył 25 lat. W uroczystym jubileuszu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Toruńskiego: Wiceprzewodniczący Rady Łukasz Kowalski oraz radni Edyta Zakrzewska i Tomasz Zakrzewski.

Jubileusz lecznicy świętowano podczas VII Wieczoru Przedsiębiorcy w Gminie Chełmża, który zorganizowano w sobotę 4 lutego 2023 roku. Z okazji ćwierćwiecza SPOZ najlepsze życzenia pracownikom i dyrekcji ośrodka złożyli m.in. samorządowcy reprezentujący Gminę Chełmża a także Województwo Kujawsko-Pomorskie i Powiat Toruński.

List od Starosty Toruńskiego Marksa Olszewskiego przekazał na ręce dyrektora Ośrodka Jarosława Pikusa Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukasz Kowalski.

- Serdecznie dziękuję całemu zespołowi SPOZ za wykonywanie swoich obowiązków z należytą starannością i autentyczną troską o zdrowie pacjentów. Na kolejne lata działalności życzę Państwu samych sukcesów zawodowych oraz zdrowia, Państwo jak nikt inny, możecie przecież potwierdzić, że jest ono najważniejszeczytamy w liście od starosty.

Wraz z Wiceprzewodniczącym Łukaszem Kowalskim powiatowi radni: Edyta Zakrzewska i Tomasz Zakrzewski przekazali na ręce dyrektora także witraż z herbem Powiatu i okolicznościowe gadżety.

fot. Gmina Chełmża

drukuj (25-lecie Ośrodka Zdrowia w Zelgnie)

  [treść archiwalna]
 • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (3)
 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (1)
 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (5)
 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (2)
 • 2023-02-06-25lecia-w-zelgnie (4)
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.