Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • 2023-02-03-jubileusz-miroslawy-klosinskiej-1
  [treść archiwalna]

30 lat w służbie mieszkańcom

Członek Zarządu Powiatu Toruńskiego, a zarazem sekretarz Gminy Obrowo świętuje jubileusz 30-lecia pracy w jednostkach samorządu terytorialnego. Najlepsze życzenia z okazji tej pięknej rocznicy jubilatce złożyli Starosta Toruński Marek Olszewski i Wicestarosta Michał Ramlau.

Mirosława Kłosińska pracę w Urzędzie Gminy Obrowo rozpoczęła jako pracownik interwencyjny 3 lutego 1993 roku. Przez trzy dekady pracy przeszła przez wszystkie stopnie awansu, obecnie jest Sekretarzem Gminy.

- Pamiętam, że 30 lat temu wcale nie było śniegu, jedynie delikatny przymrozek. Do pracy przyjechałam rowerem marki Ukraina, czyli popularnym "ruskiem" - wspomina Mirosława Kłosińska.

Od 13 lat Pani Sekretarz jest także radną Rady Powiatu Toruńskiego. W Radzie Powiatu pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej. 26 maja 2022 roku została nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu.

W swojej pracy zawodowej zawsze kieruje się zasadą, że najważniejszy jest człowiek, a rolą samorządu jest zapewnienie mu możliwie jak najlepszych warunków do życia.

- Jako samorządowcy zdajemy sobie sprawę z tego, czego mieszkańcy oczekują i reagujemy na to, tak szybko jak to możliwe – podkreśla.

Z okazji 30 lat pracyw samorządzie jubilatkę odwiedzili Starosta Toruński Marek Olszewski i Wicestarosta Michał Ramlau, którzy złożyli jej najlepsze życzenia na kolejne lata pracy na rzecz naszej małej ojczyzny.

- Jestem niezwykle wdzięczny za wsparcie i wiele wspólnych działań, jakie udało nam się zrealizować w VI Kadencji Rady Powiatu Toruńskiego. Życzę niesłabnącej satysfakcji, wiary w lepsze jutro i samych sukcesów samorządowych oraz zdrowia, miłości i uśmiechupowiedział Starosta.

W prezencie na swoją „trzydziestkę” Mirosława Kłosińska otrzymała grafikę przedstawiającą jej aktywność w samorządzie powiatowym, bukiet kwiatów i tort.

Życzenia dla Pani Sekretarz przekazał także prezes zarządu Lokalnej Grupy Działania Podgrodzie Toruńskie prof. Wojciech Knieć.

fot. Magdalena Krzyżanowska/Urząd Gminy Obrowo

drukuj (30 lat w służbie mieszkańcom)

  [treść archiwalna]
 • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

 • 2023-02-03-jubileusz-miroslawy-klosinskiej-1
 • 2023-02-03-jubileusz-miroslawy-klosinskiej-2
 • 2023-02-03-jubileusz-miroslawy-klosinskiej-3
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.