Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • mof_torunia_mapa_wszystkich_obszarow_w_wojewodztwie

Plan adaptacji do zmian klimatu dla MOF Torunia

W związku z rozpoczęciem prac związanych z tworzeniem dokumentu Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (PAMOFT), zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w tworzeniu dokumentu.

Plan Adaptacji ma na celu przystosowanie miasta do zmian klimatu, zwiększenie jego odporności na zjawiska ekstremalne oraz zwiększenie potencjału do radzenia sobie w sytuacji wystąpienia ekstremalnych zjawisk klimatycznych.

W ramach konsultacji społecznych tworzonego dokumentu, na kolejnym etapie przewidziane są m.in. spotkania konsultacyjne z mieszkańcami oraz podmiotami społeczno-gospodarczymi, które będą odbywać się w formie warsztatów stacjonarnych lub zdalnych.

Zgłoszenia w terminie do 30.09.2022 r. przyjmowane będą pod adresem mailowym: biuro@energyb.pl.

Na wskazany powyżej adres można również przesyłać wszelkie propozycje, komentarze lub działania do zawarcia w ramach prac nad tworzonym opracowaniem.

mapa pochodzi ze strony www.torun.pl

  • autor: Tomasz Kruszyński/WRiPE UMT

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.